INTERNETINIO PUSLAPIO NESPELIOK.LT NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Šios naudojimosi taisyklės (toliau – taisyklės) yra taikomos vartotojams, norintiems prisijungti ir naudotis NESPELIOK.LT internetiniu puslapiu (toliau – svetainė), kurią valdo MB Nespėliok, į. k. 305039330, registruota adresu A. Vivulskio g. 35-57, Vilnius. Norėdami lankytis svetainėje, turite laikytis toliau nurodytų sąlygų. Jeigu nesutinkate su minėtomis sąlygomis ir NESPELIOK.LT privatumo politika, nesinaudokite svetaine ir jos teikiamomis paslaugomis.

NESPELIOK.LT pasilieka teisę bet kuriuo metu atnaujinti ir keisti naudojimosi svetaine teises, jos turinį ir nurodytas paslaugas. Taip pat pasilieka teisę atlikti bet kokius minėtus pakeitimus be išankstinio vartotojų įspėjimo, todėl Jūs turėtumėte reguliariai peržiūrėti šį dokumentą svetainėje ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus. Jums apsilankius svetainėje po joje atliktų pakeitimų, automatiškai sutinkate su atnaujintomis sąlygomis.

NETEISĖTAS NAUDOJIMASIS SVETAINE

Pažymime, kad naudodamiesi svetaine, Jūs neturite teisės keisti, perduoti, parduoti bet kokią informaciją, duomenis, programinę įrangą ar paslaugas, gautas iš svetainės, taip pat perleisti jos naudotojo teises trečiosioms šalims. Jūs neturite teisės naudotis svetaine įžeidžiančiais ir neteisėtais būdais: siunčiant nepageidaujamus elektroninius laiškus, pildant/talpinant/siunčiant neetišką informaciją, platinant nepageidaujamus pranešimus, naudojant suklastotą tapatybę/elektroninį paštą ar pranešimo šaltinį ir pan.

PRIEIGA PRIE SVETAINĖS TURINIO

NESPELIOK.LT turinys yra prieinamas visiems svetainės lankytojams, tačiau norint matyti visą pateiktą informaciją reikia prisiregistruoti ir įsigyti vieną iš ekspertų planų (dienai, savaitei arba mėnesiui) Jei dėl kažkokios priežasties sugalvojote, kad norite atsisakyti svetainės paslaugų, tą padaryti galima, bet kuriuo metu. Nutraukus mokėjimo planą pilną prieigą prie svetainės turinio turėsite iki jūsų apmokėto termino pabaigos. NESPELIOK.LT pasilieka teisę apriboti prieigą prie svetainės teikiamų paslaugų arba atlikti svetainės veikimo režimo ar kitus pakeitimus, taip pat pasilieka teisę stebėti ir redaguoti (bet neprisiima atsakomybės) bet kokią trečiųjų šalių svetainėje talpinamą informaciją, kuri yra netinkamo turinio, neetiška ar kitaip pažeidžia naudojimosi svetaine sąlygas.

INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖS

Ši svetainė yra saugoma intelektininės nuosavybės teisių, todėl Jums, iš anksto naudojimo sąlygų nesuderinus su svetainės valdytoju, nėra suteikiamos teisės naudoti svetainėje esančius prekinius ženklus, dizainą arba autorių teisių saugomus elementus.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

NESPELIOK.LT neatsako už jokius galimus prieigos prie svetainės trikdžius, taip pat už vartotojo patirtus tiesioginius/netiesioginius/pasekminius nuostolius, išlaidas, pelno nuostolius, susijusius su galimu ar faktiniu naudojimusi svetaine.

Svetainėje gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių valdomas svetaines. NESPELIOK.LT nevykdo šių svetainių stebėjimo ir neatsako už jose pateikto turinio tikslumą, paslaugų kokybę, atliekamus veiksmus, susijusius su reklama ar asmens duomenų saugumo reikalavimais.

KONTAKTAI SUSISIEKIMUI

Jeigu turite klausimų dėl mūsų Puslapio naudojimo taisyklių, susisiekite su mumis el. paštu: support@nespeliok.lt